Chata Čertov je malý rodinný podnik s dlhoročnou tradíciou, ktorý sa nachádza v lone prírody pohoria Javorníkov (CHKO Kysuce). Veľkým pozitívom je jej umiestnenie priamo v centre rekreačného strediska Čertov (obec Lazy pod Makytou) – v blízkosti lyžiarskych vlekov, turistických chodníkov a cyklistických trás. Okolie chaty tvorí súkromný areál prístupný len ubytovaným hosťom, ohradený od cesty živým plotom.

 

Hostia majú počas pobytu k dispozícii priestranný trávnatý pozemok s detským ihriskom ihneď pri chate, ktorý je ideálny na aktívny oddych a hry pre celú rodinu. Na chate je možné využiť kompletne zariadenú spoločnú kuchynku so spoločenskou miestnosťou , taktiež väčšiu spoločenskú miestnosť so stolnými hrami, TV a biliardovým stolom na prízemí. K dispozícii na večerné grilovanie alebo príjemné posedenie s priateľmi je Vám taktiež vonkajší altánok s grilom, krbom a posedením. Naši hostia radi využívajú na oddych novo-vybudovanú masívnu terasu pred chatou vyhradenú iba pre ubytovaných.

 

Ubytovanie ponúkame v komfortných 2-lôžkových, 3-lôžkových a 4-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Celková kapacita chaty je cca. 25 osôb.

 

K ubytovaniu je možné doobjednať taktiež chutné raňajky podávané formou bufetových stolov alebo výberom z à la carte. Hostia ktorí uprednostňujú prípravu vlastných jedál majú k dispozícii plne vybavenú spoločnú kuchynku.

 

Ihneď v susedstve ubytovania je možnosť využitia bazénov, bowlingu a wellness zariadenia.

 

Domáce zvieratka sú povolené. Parkovanie je zabezpečené zdarma na parkovisku ihneď pri chate , Wi-Fi pripojenie je k dispozícii zdarma.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu.

SPOLOČENSKÁ MIESTNOSŤ

Na poschodí aj prízemí

ALTÁNOK

VEČERNE GRILOVANIE

DETSKÉ IHRISKO

V AREÁLI

Kuchynka

PRIESTRANNÁ TERASA

VYHRADENÁ LEN PRE UBYTOVANÝCH

Tešíme sa na Vašu návštevu.

10

Izieb

25

os. ubytovacia kapaicta

2500

m2 súkromného areálu

2

Lyžiarske strediska

150

km turistických chodníkov

Nekonečné

množstvo zážitkov

Vlastná reštaurácia

RAŇAJKY

WI-FI pripojenie

ZADARMO

Krásne prostredie

V LETE AJ V ZIME

Wellness v okolí

TAKTIEŽ BAZÉNY A BOWLING